Biegi z okazji 100lecia niepodległości

I i IV miejsce w POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH Z OKAZJI 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI – Kraszewice 2018 .

Nasi uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych klas IV – VI oraz VII ,VIII i III Gim. Młodsza drużyna w składzie : Nikola Kruszelnicka , Hubert Grygowski, Anna Świątczak, Sebastian Wygoda , Agata Nolbert , Kamil Janowski , Hanna Sipurzyńska , Maciej Harwes oraz rezerwowa Julia Kruszelnicka po pięknej walce zajęła I miejsce , a starsza w składzie : Marzena Banaszak , Łukasz Lewek, Wiktoria Gajewska, Kornel Maruszczak , Julia Prędka , Nikodem Standziak , Julia Jakóbczak, Kamil Kauka oraz rezerwowa Maja Zgarda IV miejsce . Biorąc pod uwagę brak w naszej szkole oddziału gimnazjalnego uczniowie spisali się bardzo dobrze. Poza klasyfikacją drużynową przeprowadzono również klasyfikację indywidualną gdzie 5 naszych uczniów zdobyło miejsca na podium . I miejsce zajęli : Hanna Sipurzyńska , Kamil Janowski oraz Kamil Kauka . II miejsce przypadło Marzenie Banaszak oraz Maciejowi Harwesowi. SERDECZNE GRATULACJE