Szlachetna Paczka

Podczas dzisiejszej przerwy śniadaniowej w naszej szkole rozpoczęliśmy udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Dziewczynki sprzedawały ciasto upieczone przez rodziców.


Każdy kawałek tych pyszności kosztował symboliczną złotówkę. Zebrane pieniążki pozwolą na zakup artykułów z listy potrzeb wybranych rodzin. Poza tym każda klasa otrzymała listę produktów, o które szczególnie prosiły rodziny. W akcję włączyli się oczywiście także nasi nauczyciele, którzy zadeklarowali zakup konkretnych przedmiotów, np. czajnika elektrycznego, kołdry, poduszki, pościele, kurtki, obuwie i inne. Liczymy, że wspólnymi działaniami uda nam się sprawić wielką radość naszym paczkowym rodzinom. Cieszą nas wszelkie przejawy zrozumienia i chęci niesienia pomocy ze strony naszych uczniów. Naprawdę zasługują na pochwałę. Niektórzy sami przychodzą i proponują pomoc przy organizacji akcji. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzieląc się dobrem i szczęściem tak naprawdę to je wtedy mnożymy. Następna sprzedaż słodkości już w kolejną środę 28 listopada. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego pomagania.